Podstrona: Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2024-01-02 , red.  Marta Jagiełowicz

Rektor Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik ma zaszczyt zaprosić pracowników, studentów i wszystkich sympatyków naszej uczelni na uroczyste posiedzenie Senatu, podczas którego prof. dr hab. Krzysztof Matyjaszewski otrzyma tytuł i godność doktora honoris causa Politechniki Rzeszowskiej.

Prof. dr hab. Krzysztof Matyjaszewski, światowej sławy naukowiec specjalizujący się w dziedzinie chemii polimerów, od kilku lat jest wymieniany jako potencjalny laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

Uroczyste posiedzenie Senatu odbędzie się 9 stycznia 2024 r. (wtorek) o godz. 11.00 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym przy al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie.