Podstrona: Nieodpłatne porady psychologiczne / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nieodpłatne porady psychologiczne

2022-01-03 , red.  Maja Kołodziej
Nieodpłatne porady psychologiczne

Studenci, doktoranci i pracownicy Politechniki Rzeszowskiej mogą korzystać z nieodpłatnej porady psychologicznej. Konsultacje prowadzą mgr Grażyna Reguła i mgr Aneta Wierzbicka.

Zwiększono ofertę nieodpłatnych porad psychologicznych dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Spotkania z psychologiem mgr Anetą Wierzbicką odbywają się w czwartki i piątki w godzinach 12:00-14:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu). Zgłoszenia i zapisy na rozmowę przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 883 555 126 oraz mailowo: anetawierzbicka@icloud.com. Spotkania z psychologiem mgr Grażyną Regułą  odbywają się w poniedziałki i wtorki od 14:35 do 18:00 (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu). Zgłoszenia i zapisy na rozmowę przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 501 050 976.

Gabinet Psychologiczny znajduje się w budynku J przy ul. Podkarpackiej 1 w Rzeszowie, pokój nr 21. Zapraszamy także do odwiedzenia strony Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Rzeszowskiej.