Podstrona: IV Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-11-13
, red.  Anna Szczepek

[ Aktualizacja 19-12-2018 9:00 ]
Zmianie ulega termin IV Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju" – odbędzie się ona w dniach 1-2 kwietnia 2019 r.

Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza zaprasza do udziału w IV Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju", która odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2019 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza w Rzeszowie.

Współorganizatorzy:

• Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza (podmiot koordynujący);
  • Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” działające przy Katedrze Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza

Cel konferencji
Celem Konferencji jest wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii. Jednocześnie dostrzegając zmieniające się uwarunkowania polityczne, ekonomiczne i technologiczne będziemy dyskutować o projektach energetycznych, które mogą być dźwignią rozwoju gospodarczego.

Oficjalna strona internetowa konferencji: http://www.instytutpe.pl/konferencja2019/