Podstrona: Immatrykulacja na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Immatrykulacja na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa

2019-10-01
Immatrykulacja na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa

W dniu 30 września odbyła się immatrykulacja na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa.

Spotkanie miało charakter organizacyjno-inauguracyjny. Przedstawione zostały informacje dotyczące funkcjonowania Wydziału i Uczelni. Studentów, którzy rozpoczynają studia powitał ustępujący dziekan prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp.

- Chciałbym podkreślić, że zaczyna się bardzo ciekawy i interesujący czas w Waszym życiu. Zachęcam Was, żebyście nie tylko pilnowali swoich obowiązków związanych z kształceniem, ale także znaleźli inne formy aktywności, które są związane z czasem studenckim – mówił prof. Sęp.

Prof. Aleksander Mazurkow natomiast, który od 1 października 2019 r. pełni funkcję dziekania Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, pogratulował studentom znakomitego wyboru. Jednocześnie wskazał na spektrum możliwości, tj. bazę sportową i kulturalną oraz organizacje studenckie, które pozwolą studentom rozwijać pasje i zainteresowania.