Podstrona: Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania

2019-10-04
Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania

W poniedziałek 30 września 2019 r. miała miejsce  immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania.

Znajdujących się na sali przywitał dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz, który odebrał od nowych studentów ślubowanie, a następnie przedstawił zebranym nowe władze dziekańskie.

Dziekan Wydziału Zarządzania, dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz, w swym wystąpieniu stwierdził m.in., że życzy wszystkim rozpoczynającym naukę na Wydziale Zarządzania, by w swoim życiu i w działalności w Politechnice kierowali się zasadami życzliwości, lojalności i szacunku do drugiego człowieka. Dziekan pogratulował studentom wyboru Wydziału Zarządzania jako miejsca studiów i zasygnalizował, że na pewno czas na Wydziale nie będzie czasem straconym i przyniesie im wiele korzyści.

Następnie Prodziekan ds. kształcenia dr inż. Marek Magniszewski zapoznał nowych studentów z licznymi informacjami organizacyjnymi. Swoje komunikaty przekazali także przedstawiciele Legii Akademickiej, Studium Języków Obcych i Centrum Fizjoterapii i Sportu oraz przedstawiciele Samorządu Studenckiego.

Po spotkaniu z władzami Wydziału świeżo upieczeni studenci odebrali legitymacje studenckie.