Podstrona: Dzień otwarty Politechniki Rzeszowskiej – zapowiedź / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Dzień otwarty Politechniki Rzeszowskiej – zapowiedź

2024-03-11 , red.  Marta Jagiełowicz
Dzień otwarty Politechniki Rzeszowskiej – zapowiedź

Podczas wydarzenia Politechnika Rzeszowska oferuje odwiedzającym: strefę wystawienniczą, w której zaprezentują się wszystkie wydziały naszej uczelni oraz koła naukowe i organizacje studenckie, interesujące wykłady i warsztaty związane z kierunkami prowadzonymi na naszej uczelni, spotkania ze studentami, którzy będą udzielać informacji na temat praktycznej strony życia studenckiego, fascynujące pokazy fizyczne i chemiczne.

Strefa wystawiennicza

W strefie wystawienniczej uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli zapoznać się z ofertą kształcenia wszystkich wydziałów: Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Chemicznego, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, Wydziału Mechaniczno-Technologicznego, Wydziału Zarządzania. Młodzież będzie miała również możliwość porozmawiania z reprezentantami jednostek, organizacji studenckich oraz partnerów wydarzenia, m.in. kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej, Centrum Języków Obcych, Działu Współpracy Międzynarodowej, Centrum Sportu Akademickiego, Biura ds.Osób z Niepełnosprawnościami, Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, Eurodesku.

Wykłady

Organizatorzy Dnia Otwartego zapraszają również na wykłady, które wygłoszą pracownicy naszej uczelni, oraz na pokazy fizyczne i chemiczne przygotowane przez koła naukowe Wydziału Chemicznego i Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Sala V1 w budynku V, al. Powstańców Warszawy 12

Sala V2 w budynku V, al. Powstańców Warszawy 12

Sala S2 w budynku S, al. Powstańców Warszawy 10

Dzień otwarty będzie się odbywać 15 marca br. (piątek) w godz. 9:00–14:00 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej, bud. V, al. Powstańców Warszawy 12. W ramach wydarzenia dla odwiedzających swoje drzwi otwierają wszystkie wydziały.